Elektroinstalace, elektromontáže, elektro revize

Elektroinstalace

Společnost Elektros spol. s r.o. zajišťuje veškeré elektroinstalace a revize elektro. Tyto služby zajišťujeme jak pro soukromé osoby, tak pro firmy. Na trhu působíme již několik let a nasbírali jsme bohaté zkušenosti. Poskytované služby mají záruku nejlepší kvality, přesnosti a odbornosti. Elektroinstalace a revize elektro zajišťuje tým zkušených pracovníků. Máme uzavřenou dlouhodobě smlouvu s PRE a můžeme provádět práce na neměřených částech (revize odběrných míst, úpravy odběrných míst, opravy a rekonstrukce stoupacího vedení). Tyto práce mohou provádět jen specializované firmy.
Naše práce odpovídá všem bezpečnostním normám a na veškeré práce vlastníme oprávnění. Naším cílem je poskytnout vám kvalitní službu rychle a za odpovídající cenu. Disponujeme vlastním speciálním vybavením, přepravními prostředky a skladovými prostory.

Elektroinstalace

Elektroinstalace zajišťujeme v oblasti slaboproudých a silnoproudých rozvodů. To zahrnuje rekonstrukce elektroinstalace bytových a průmyslových prostor, zpracování projektových dokumentací, provádění výchozích a periodických revizních zkoušek, rekonstrukce stupaček, montáže a revize hromosvodů, výměny osvětlení, rekonstrukce domácích telefonů a videotelefonů, montáže a zapojení bezpečnostních a přístupových systémů, kamerových systémů a protipožárních systémů a mnoho dalších služeb.
Komplexní elektroinstalace provádíme v domech, v bytech, v kancelářských prostorách, ve výrobních halách i v obchodech. Především se jedná o připojení spotřebičů, opravu a výměnu elektrických zásuvek a vypínačů, zapojení rozvaděčů a výměna jističů, osvětlení, elektrické topení, video telefony, osvětlení výloh, světelné reklamy.

Revize elektro

Revize elektro spadá pod činnosti elektroinstalace, je to jedna z hlavních činností naší společnosti. Díky referencím a dlouholetým zkušenostem patříme mezi kvalifikované specialisty. Revize elektrospotřebičů a elektroinstalace je potřebná k zajištění bezpečnosti rozvodů a přístrojů. Tuto službu zajišťujeme s kompletním servisem. Tyto služby může provést pouze revizní technik s platným oprávněním. Náš tým techniků je pravidelně školen na revize elektroinstalace a elektrospotřebičů, získávají tím další a další oprávnění.
S námi si můžete být jisti, že revizi elektra provedeme s potřebnými oprávněními, rychle a především špičkovou měřící technikou, která vám dává garanci přesné naměřené hodnoty. Revize elektra je neopomenutelná, je velice důležitá kvůli bezpečnosti osob, majetku či celkového objektu. Revize elektra je zákonem stanovená a hraje hlavní roli v případech požárů, úrazů, které způsobil elektrický proud.