Elektromontáže

Jednou z činností naší společnosti jsou elektro montáže, při kterých nabízíme kompletní paletu služeb. V rámci této činnosti provádíme svým klientům slaboproudou i silnoproudou elektroinstalaci, při které využíváme dlouholetých zkušeností získaných z mnoha předchozích zakázek.

Jaké služby vám nabízíme?

Naše společnost Elektros, spol. s r. o. k vám přichází s nabídkou realizace elektro rozvodů. Naší činností je provedení kompletních elektromontážních služeb, kterými je montáž, oprava a elektro revize vašich elektrických zařízení. Nabízíme činnosti od zhotovení projektové dokumentace až po samotnou realizaci elektroinstalace.
Nabídka našich služeb v oblasti elektroinstalace je široká:

  • realizujeme slaboproudé a silnoproudé elektro rozvody
  • nabízíme elektro montáže jako pro fyzické osoby (rodinné domy, byty), tak i pro podnikatele (komerční haly, průmyslové objekty)
  • realizujeme elektroinstalace různých objektů, např. světelných stožárů veřejného osvětlení
  • provádíme různé kabelové rozvody a montáže kabelových koncovek a spojek
  • máme snahu zrealizovat vaše speciální požadavky
  • poskytujeme veškeré další činnosti související s elektroinstalacemi

V regionu Praha jsme významným dodavatelem, ovšem za pomocí našeho mnohočlenného odborného týmu vám dokáže poskytnout elektromontáže na vysoké úrovni v jakékoliv části naší republiky.

Dodržujeme podmínky, ctíme pravidla a cíle, dbáme na bezpečnost.

Naší snahou a zároveň cílem je poskytovat elektro rozvody na vysoké kvalitativní úrovni. Tento cíl plníme společně se snahou udržovat ceny našich služeb na rozumné hladině. Abych tohoto docílili, dbáme na minimální režijní náklady a efektivní využití materiálu i času.
Při provádění elektro prací používáme pouze kvalitní materiály, díky kterým můžeme svým zákazníkům poskytnout dlouhodobou záruku kvality.
S tímto souvisí dodržování bezpečnosti práce, předem smluvených dodacích podmínek a termínů a samozřejmě i dodržování technologické kázně.
Aby naše nabídka služeb dokázala uspokojit požadavky širšího okruhu klientů, pro svou kompletnost provádíme také revize elektro zařízení, instalace rozvaděčů a realizaci zabezpečení různých objektů.