Rozvaděče

Součástí naší podnikatelské činnosti je také dodávka a montáž bytové rozvodnice, elektroměrového rozvaděče a průmyslového rozvaděče. Tyto služby realizujeme v oblasti Prahy.

Elektro rozvaděče a bytové rozvodnice

Elektro rozvaděč je skříň, která obsahuje elektrické přístroje pro měření, ovládání a jištění elektroinstalace. Do rozvaděče je zavedeno několik kabelů, jež jsou nutné pro jeho funkci. Počet přívodních a odchozích kabelů závisí na složitost elektrických rozvodů v objektu a na velikosti samotného objektu.
Elektroměrové rozvaděče jsou zpravidla umístěné tam, kde se nachází vstup přívodních kabelů do bytu či haly. Důvodem pro její instalaci je měření spotřebované elektrické energie.
Každá bytová jednotka by měla obsahovat bytovou rozvodnici, která díky zabudovaným jističům chrání před požárem nebo úrazem elektrickým proudem.
Naše společnost vám nabízí dodávku a montáž elektroměrového rozvaděče i bytové rozvodnice. Rádi vám nabídneme naše kvalitní služby a příjemné ceny spojené s rychlým a bezproblémovým provedením.
Elektros spol. s r. o. zajišťuje kompletní dodávky elektroinstalačních prací a to v širokém rozsahu. Kromě dodávky a montáže bytových rozvodnic, elektroměrových a průmyslových rozvaděčů provádíme také služby jako jsou revize elektro, elektro montáže a zabezpečení objektů.
Od počátku existence naší společnosti je naší společnou snahou poskytovat svým klientům služby na vysoké kvalitativní úrovni a zároveň za dostupné ceny. Samozřejmostí je, že dbáme na bezpečnost, preciznost, kvalitu a odbornost služeb, které zajišťují naši profesionální pracovníci. Není nám cizí dodržování předem smluvených termínů ani rychlost realizace zakázky.
Máte-li zájem o dodávku a montáž bytové rozvodnice nebo elektro rozvaděče, rádi si s vámi domluvíme schůzky na těchto kontaktech:
Tel.: +420 222 317 905
Mobil: +420 602 351 722