Zabezpečení objektů

Neméně důležitou službou, kterou naše společnost svým klientům nabízí, je nabídka zabezpečení osob a majetku. Elektros, spol. s r. o. vám nabízí tyto služby:

  • Elektronická zabezpečovací signalizace (EZS) – ochrana objektů a majetku proti krádeži 
  • CCTV – kamerový systém – monitorování objektů a majetku proti krádeži
  • Elektronická požární signalizace EPS – protipožární systém 

Elektronická zabezpečovací signalizace (EZS)

EZS je kompletní zabezpečovací řetězec, který je tvořen několika zařízeními jako je ústředna, ovládací a signalizační panely, čidla a prostředky zajišťující přenos signálu, který bývá přenášet bezdrátově nebo pomocí kabelových přenosů. EZS fungují na principu monitorování vstupu nežádoucích osob do objektu, který je střežen. Tento zabezpečovací systém následně dává podnět zabezpečovací službě a policii, na kterou je napojen. EZS bývá podporována kamerovým systémem, který napomáhá ke zvýšení zabezpečení majetku.
Instalací EZS můžete bezpečně ochránit váš majetek i osoby uvnitř střeženého objektu.

CCTV – kamerový systém – monitorování objektů a majetku proti krádeži

Jako další možnost ochrany vašeho majetku proti krádeži je instalování kamerového systému CCTV. Elektros spol. s r. o. je připravena pro vás instalovat kamerový systém, který je ideálním řešením toho, jak zamezit nechtěným návštěvám ve vašem domě, firmě nebo jiných podnikových objektech.
Rádi pro vás zpracujeme návrh technického řešení, které bude optimální pro vaše prostory. Samotnou montáž kamerového systému provádí naši pracovníci, kteří jsou znalí v oboru díky bohatým zkušenostem. Nabízíme vám osvědčený a kvalitní kamerový systém, s nímž máme jen dobré zkušenosti.

Elektronická požární signalizace EPS – protipožární systém

I ten nejmenší plamen ohně se může změnit v rozsáhlý požár, který dokáže nenávratně zničit váš majetek. Z tohoto důvodu jsme do své nabídky služeb zařadili také EPS – elektronickou požární signalizaci.
Elektronická požární signalizace je systém, který je tvořen svou ústřednou, přenosovými zařízeními a hlásiči požáru a jeho účelem je detekovat požár co nejdříve a poté vyslat signály příslušné stanici.
Kontaktujte nás, rádi zajistíme větší bezpečnost pro vás i pro váš majetek.

zabezpeceni1 zabezpeceni2

 

 

Povinné *

 *